Pomáháme učňům, studentům i absolventům k práci

19. 8. 2021
Sdílet na facebooku
Řeznictví Koordinace Hypermarket Pekařství Restaurace

Máte chuť věnovat se řemeslu? Chystáte průzkum nebo závěrečnou práci z oblasti retailu? V Globusu vaši snahu rádi podpoříme!

Reznik PAtrik Luka.PNG

Program pro učně

V rámci podpory učňovství spolupracujeme s řadou učilišť po celé České republice. Odborné povinné praxe umožňujeme nejen řezníkům, pekařům, cukrářům, kuchařům, prodavačům, ale i aranžérům, zahradníkům nebo obchodníkům.

 

V čem je naše vzdělávání učňů výjimečné?

Učni si u nás přijdou na slušnou odměnu, a když jsou šikovní a mají chuť, mohou k nám i na brigádu o víkendech, po škole nebo během prázdnin. Ale to hlavní je, že se našim učňům opravdu věnujeme a snažíme se jim poskytnout skutečně odbornou praxi v našich výrobách nebo na prodejně.

A jaké zkušenosti si z programu pro učně odnesl Patrik Luka, vedoucí řeznictví v Plzni? Pusťte si video: 

 

 

Praxe v IT oddělení

Málokdo ví, že za správným fungováním celého hypermarketu, jako je Globus, je rozsáhlý tým IT pracovníků/odborníků. Rozhodli jsme se, že toto jedinečné a specifické prostředí ukážeme i žákům středních škol v rámci jejich odborných praxí, aby viděli, že dobrý IT pracovník je v dnešní zrychlené době potřeba opravdu všude.

 

Praxe a brigády v naší pekárně

Již dlouhodobě spolupracujeme se Střední školou potravinářských technologií, jejichž studenti zejména v našich pekárnách absolvují povinné několika týdenní praxe a řada z nich k nám chodí na brigády například přes prázdniny.

 

Rádi pomáháme i studentům vysokých škol

Pokud studenti připravují bakalářskou nebo diplomovou prací a mají pocit, že bychom jim mohli pomoci, mohou se na nás kdykoli obrátit například kvůli konzultaci, oponování práce nebo jen účasti v průzkumu. Jsme otevřeni jakékoli spolupráci.

Spolupracujeme s celou řadou středních škol a učilišť. Máte zájem se zapojit, nebo se jen dozvědět více? Neváhejte nám napsat! 

Učňovské programy - Adéla Horáčková, a.horackova@globus.cz
IT praxe - Tereza Dědourková, t.dedourkova@globus.cz
Výzkumy a závěrečné práce - Ludmila Havlová, l.havlova@globus.cz

 

Zpět na články
Sdílet na facebooku

Podobné články

Ráda udělám něco navíc, Globus mi to pak vrátí

Ráda udělám něco navíc, Globus mi to pak vrátí

Rychlé jednání, vstřícnost, možnost neustále se rozvíjet. Právě to jsou věci, kterých si pokladní Petra Kotassková cení na Globusu nejvíc.

Číst dále 1 minut čtení
Povýšené jednání se v Globusu nenosí

Povýšené jednání se v Globusu nenosí

Od grilu do kanceláře. Tak by se dala popsat cesta Aleny Martinovské, která dnes šéfuje karlovarské restauraci.

Číst dále 2 minut čtení
V Globusu se na všem domluvíme a vždycky je tady co dělat

V Globusu se na všem domluvíme a vždycky je tady co dělat

Marcela Levinská pracuje v čakovickém řeznictví Globus už od roku 2013. Za ty roky si vyzkoušela téměř všechnu řeznickou „dřinu“. Podle jejích slov...

Číst dále 1 minut čtení