Pomáháme učňům, studentům i absolventům k práci

19. 8. 2021
Sdílet na facebooku
Řeznictví Koordinace Hypermarket Pekařství Restaurace

Máte chuť věnovat se řemeslu? Chystáte průzkum nebo závěrečnou práci z oblasti retailu? V Globusu vaši snahu rádi podpoříme!

Reznik PAtrik Luka.PNG

Program pro učně

V rámci podpory učňovství spolupracujeme s řadou učilišť po celé České republice. Odborné povinné praxe umožňujeme nejen řezníkům, pekařům, cukrářům, kuchařům, prodavačům, ale i aranžérům, zahradníkům nebo obchodníkům.

 

V čem je naše vzdělávání učňů výjimečné?

Učni si u nás přijdou na slušnou odměnu, a když jsou šikovní a mají chuť, mohou k nám i na brigádu o víkendech, po škole nebo během prázdnin. Ale to hlavní je, že se našim učňům opravdu věnujeme a snažíme se jim poskytnout skutečně odbornou praxi v našich výrobách nebo na prodejně.

A jaké zkušenosti si z programu pro učně odnesl Patrik Luka, vedoucí řeznictví v Plzni? Pusťte si video: 

 

 

Praxe v IT oddělení

Málokdo ví, že za správným fungováním celého hypermarketu, jako je Globus, je rozsáhlý tým IT pracovníků/odborníků. Rozhodli jsme se, že toto jedinečné a specifické prostředí ukážeme i žákům středních škol v rámci jejich odborných praxí, aby viděli, že dobrý IT pracovník je v dnešní zrychlené době potřeba opravdu všude.

 

Praxe a brigády v naší pekárně

Již dlouhodobě spolupracujeme se Střední školou potravinářských technologií, jejichž studenti zejména v našich pekárnách absolvují povinné několika týdenní praxe a řada z nich k nám chodí na brigády například přes prázdniny.

 

Rádi pomáháme i studentům vysokých škol

Pokud studenti připravují bakalářskou nebo diplomovou prací a mají pocit, že bychom jim mohli pomoci, mohou se na nás kdykoli obrátit například kvůli konzultaci, oponování práce nebo jen účasti v průzkumu. Jsme otevřeni jakékoli spolupráci.

Spolupracujeme s celou řadou středních škol a učilišť. Máte zájem se zapojit, nebo se jen dozvědět více? Neváhejte nám napsat! 

Učňovské programy - Adéla Horáčková, a.horackova@globus.cz
IT praxe - Tereza Dědourková, t.dedourkova@globus.cz
Výzkumy a závěrečné práce - Ludmila Havlová, l.havlova@globus.cz

 

Zpět na články
Sdílet na facebooku

Podobné články

I ve skladu na vás zkrátka čekají výzvy

I ve skladu na vás zkrátka čekají výzvy

Práce ve skladu je tak trochu neviditelná, bez ní by ale zůstaly regály prázdné. „Své úkoly si musíte dobře naplánovat a mít ve všem pořádek,“ říká...

Číst dále 2 minut čtení
Řezník by neměl zastávat postoj „mouchy, snězte si mě“

Řezník by neměl zastávat postoj „mouchy, snězte si mě“

Pavel Brzek dělá řezníka v Globusu na Černém Mostě už sedmnáct let. Do Globusu nastoupil ještě jako brigádník a už u nás zůstal.

Číst dále 2 minut čtení
Chleba je základ pekárny, podle něj poznáte dobrého pekaře

Chleba je základ pekárny, podle něj poznáte dobrého pekaře

Jako technolog pekařství a prodeje má Radim Krátký na starost rovnou osm hypermarketů. Do Globusu přišel s bohatými zkušenostmi, vždyť se pekařině ...

Číst dále 3 minut čtení