Největší výzvou je pro mě udržet vysoký standard Globusu, říká Tomáš Kačur

Sdílet na facebooku
Hypermarket

Víte, že součástí hypermarketů Globus je také oddělení zahrady a hobby? Vedení jeho týmu má v Olomouci na starost letitý zaměstnanec Tomáš Kačur. Jak se mu u nás pracuje, co ho na jeho práci baví? Jak funguje komunikace s nadřízenými i kolegy?

Kačur_menší1.jpg

Tomáš Kačur pracuje na pozici vedoucího týmu v olomoucké sekci zahrada a hobby 2 roky. Jeho hlavní náplní práce je objednávání zboží i jeho prezentace tak, aby spolu s firmou i s dalšími kolegy potěšil každé zákaznické oko. „Do Globusu jsem nastoupil jako student, když jsem si chtěl přivydělat. Drží mě tu mimo jiné i kolektiv. Pracují lidé, kteří vás umí podpořit a můžete se od nich naučit řadu nového. Právě díky nim jsem se posunul na vedoucí pozici.“ 

 

Oceňuji benefity i nadřízené 

„Funkci vedoucího dělám relativně krátkou dobu, takže mám stále v živé paměti práci řadového prodavače, která mě baví,” říká Tomáš. Odměnou jsou pro něj navíc benefity především v podobě stravenek a zaměstnanecké slevy na nákup čerstvého Globus zboží. „Velkou radost mi také dělá mytí auta zdarma dvakrát do měsíce,” dodává Tomáš.


Jak nám prozradil v rozhovoru, tak jeho největší výzvou z pozice vedoucího týmu je udržet vysoký standard společnosti Globus. Zákazníci totiž očekávají dostupnost, kvalitu a šíři zboží. K tomu mu dopomáhají kolegové, kteří Tomáše nezklamali ani během koronavirové krize a společně se jim podařilo překonat všechny nástrahy posledního roku. Oceňuje i nadřízené, a to především díky skvělé komunikaci a vždy vstřícnému přístupu. 

 

Chce to oddech

Jelikož je v dnešní době také důležitá pohoda zaměstnanců, i Tomáš si rád odpočine od pracovních povinností. Mezi jeho koníčky patří vaření, grilování a zajímá se o minipivovary. I v tomhle nedá na Globus dopustit. Třeba právě pro přípravu pokrmů kupuje maso od Globus řezníků nebo zkouší různé suroviny z celosvětových koutů, které hypermarket nabízí. 
 

Zpět na články
Sdílet na facebooku

Podobné články

V Globusu se na všem domluvíme a vždycky je tady co dělat

V Globusu se na všem domluvíme a vždycky je tady co dělat

Marcela Levinská pracuje v čakovickém řeznictví Globus už od roku 2013. Za ty roky si vyzkoušela téměř všechnu řeznickou „dřinu“. Podle jejích slov...

Číst dále 1 minut čtení
Podporujeme učňovské obory!

Podporujeme učňovské obory!

Víte, že si v Globusu si zakládáme na spolupráci se středními odbornými školami a učilišti? Zjistěte, které to jsou a co se u nás můžete naučit!

Číst dále 5 minut čtení
Hledáme posily do Štěrbohol! Nejmodernější Restaurace Globus nabízí stabilní mzdu a mnohem víc

Hledáme posily do Štěrbohol! Nejmodernější Restaurace Globus nabízí stabilní mzdu a mnohem víc

Přidejte se do nově vznikajícího týmu v Restauraci Globus, kterou otevřeme v OC Štěrboholy!

Číst dále