Michal Krystek: V Globusu pracuji od roku 1999, je to fér zaměstnavatel

20. 1. 2022
Sdílet na facebooku
Hypermarket

Jsou pracovní pozice, které se většinou nedostávají do popředí, a přesto jsou více než důležité. Jednou z nich je například funkce revize cenového srovnání, kterou má v Brně na starost Michal Krystek. V čem spočívá jeho náplň práce? Jaké benefity vždy rád uvítá?

krystek.jpg

Kontrola cen, kvality, inventurních rozdílů i cenové srovnání s konkurenty. To vše je náplní práce Michala Krystka z Globusu v Brně. Provádí pravidelné kontroly čerstvost zboží na prodejně hypermarketu. V neposlední řadě musí všechna svá zjištění konzultovat s dalšími odděleními. Díky tomu je jeho práce pestrá a nevšední a Michala stále baví. 

Dlouholetou působnost ve společnosti přisuzuje i managementu týmu. „S vedením a nadřízeným se dobře spolupracuje. Pokud dostanu nějaký úkol nad rámec své práce, tak je vždy uvážený. Rádi si vyslechnou můj pohled na daný úkol. Vždy najdeme co nejméně komplikované řešení,” popisuje Michal s tím, že v obchodě je stále něco nového, a tak má možnost stále překonávat rozmanité výzvy. 

 

Motivace pro všechny

Aby k tomu byla dostatečná motivace, funguje v Globusu také promyšlený systém odměňování. Zaměstnanci, včetně Michala, mohou využívat mobilního tarifu, stravenek, slevy na nákup nebo peněžních úlev v lékárně. Když to situace dovoluje, součástí benefitů jsou také příspěvky například na kulturu. Ta oslovuje i Michala, který se ve volném čase věnuje výtvarnému umění. Kromě toho rád sportuje, preferuje cyklistiku a běh. „Někdy spojím sport s prací tak, že běžím do práce, nebo z práce. Člověk si ten den udělá zase o něco hezčí,” zakončuje Michal.

 

V Globusu od samého začátku 

Michal Krystek ve firmě pracuje od roku 1999, tudíž v podstatě od prvopočátku Globusu v ČR. Dle jeho slov je stabilním zaměstnancem pro obchodní politiku a férový přístup zaměstnavatele. Díky zkušenostem se vyšplhal kariérně výše a plynule navázal na předchozí znalosti obchodu. Je proto zaměstnancem a člověkem, kterých si u nás opravdu vážíme. 

 

Zpět na články
Sdílet na facebooku

Podobné články

Ráda udělám něco navíc, Globus mi to pak vrátí

Ráda udělám něco navíc, Globus mi to pak vrátí

Rychlé jednání, vstřícnost, možnost neustále se rozvíjet. Právě to jsou věci, kterých si pokladní Petra Kotassková cení na Globusu nejvíc.

Číst dále 1 minut čtení
Povýšené jednání se v Globusu nenosí

Povýšené jednání se v Globusu nenosí

Od grilu do kanceláře. Tak by se dala popsat cesta Aleny Martinovské, která dnes šéfuje karlovarské restauraci.

Číst dále 2 minut čtení
V Globusu se na všem domluvíme a vždycky je tady co dělat

V Globusu se na všem domluvíme a vždycky je tady co dělat

Marcela Levinská pracuje v čakovickém řeznictví Globus už od roku 2013. Za ty roky si vyzkoušela téměř všechnu řeznickou „dřinu“. Podle jejích slov...

Číst dále 1 minut čtení