Vítáme vás v Globusu!

Historie

V roce 1828 si v sárském St. Wendelu otevřel pan Franz Bruch, zakladatel budoucí firmy Globus, malý obchod s potravinami, který vedl do roku 1865. Firma prosperovala, rozrůstala se, inovovala. V 60. letech minulého století se objevila zásadní novinka: samoobslužný prodej. K hypemarketům, jaké známe, už stačilo udělat jen malý krůček. I přes velikost a počet svých prodejen je však dodnes Globus rodinnou firmou s osobním přístupem k zákazníkům.

15. dubna 1828 Franz Josef Bruch ve svém prvním zveřejněném inzerátu slíbil zákazníkům „nejlevnější a nejreálnější obsluhu“, což dnešními slovy znamená příslib vstřícnosti a poctivosti.

Pokud Vás zajímá více o historii Globusu klikněte zde.

 

Benefity

Sportovní a společenské aktivity

Večírky a setkání

Pro naše zaměstnance na Koordinaci každoročně pořádáme velký večírek, který se většinou koná v létě nebo na podzim a je laděn do nějaké tématiky. Ke konci roku máme vánoční setkání, které se koná venku před budovou, kde si můžete užít vánoční atmosféry s šálkem horkého nápoje či nějakou dobrotou od našich výrob. Každé oddělení má poté ještě zvlášť vánoční večírek. 

Tématické dny

Pokud se zajímáte o své zdraví, tak vás jistě bude zajímat tzv. Den zdraví, který je tradičně každý rok na jaře. Pro nováčky pořádáme i adaptační dny, které slouží k seznámení nových zaměstnanců napříč odděleními. Samozřejmě v prosinci se můžete i s vašimi ratolestmi užít Mikulášskou, která se koná v našem HUBu v budově Tiskárny. 

Sportovní akce

Pro sportovní nadšence tady máme různé běžecké aktivity např. Maraton v St. Wendelu, pražský půlmaraton anebo tzv. překážkové běhy (Spartan race apod.). Dále se můžete účastnit NielsenIQ cupu (fotbalový turnaj) anebo badmintonového turnaje.